Ви можете просто солодко спати, довірившись Перрі

Не варто хвилюватися: подушка, ковдра, матрац вам точно підійдуть, а сон буде таким міцним і м’яким, як ви сподівалися. Для цього вся наша команда провела велику кропітку роботу.

Тестуючи різні матеріали й техніки шиття, ми перевірили, що робить сон найзатишнішим. Пробували, опановували, шукали нові технології, помилялися та поверталися до відомих сторіччями тканин. Зрештою зрозуміли, що люди не чекають від подушки чи ковдри футуристичної, надскладної будови — справді важливими є натуральність, наповненість і якість пошиття.

Вибравши матеріали, ми почали формувати лінійку виробів. Спілкуючись з клієнтами, ми виокремили три вимоги, що справді хвилюють людей: тепло чи прохолодно, м’яко чи твердо, гіпоалергенно чи звичайно. Ми хотіли створити лінійку, яка б відповідала всім запитам, і зрештою це зробили. Наш перелік товарів не перевищує 20 одиниць, а вибір займає лише кілька хвилин.

Перрі вибрав найліпше

Ми пропонуємо лише ті вироби, у яких повністю впевнені — їх небагато, тож ви точно знайдете щось собі до вподоби й не змарнуєте багато часу.

Перрі дає відпочити

У наших матеріалах легко розібратися, бо ми не називаємо їх складними словами. Ви легко відшукаєте, пуховий то виріб чи вовняний.

Встановлено перрі-контроль

Ми не пропускаємо до продажу виріб навіть з найменшим недоліком, тому впевнено даємо довгу гарантію.

Продукцію виготовлено в Україні, частково з європейських матеріалів.

Основа всіх тканин, що контактують зі шкірою, — бавовна

Наповнювачі: пух і пір’я, вовна, голофайбер, природний латекс.

Вироби з пуху й пір’я за умови правильного догляду служать 15 років.

Доставляємо щільно запакованими, щоб усередину не потрапила волога.

Гарантія на кожен товар — 100 ночей.

Історії гарного сну

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.