Ходить сон коло вікон...

Більшість людей ставить собі запитання, як швидко прокинутися і без зусиль вилізти з-під теплої ковдри. Але щоб легко прокидатися і почуватися повним сил та енергії, треба вчасно лягати та повноцінно висипатися. Тож ці два етапи тісно пов’язані. Тому ми розкажемо вам про деякі секрети швидкого засинання та дієві поради, що стануть у пригоді кожному з вас.

Дізнаємося про «безсонні» заборони

Насамперед ми акцентуємо вашу увагу на тому, що не варто робити перед сном. Адже відомо: попереджений – значить, озброєний. Ми зібрали для вас інформацію про п’ять найпоширеніших причин безсоння.

Дозволені «інгредієнти» швидкого сну

Тепер мова піде про те, що обов’язково треба зробити перш, ніж ви опинитеся під теплою м’якою ковдрою та поринете у приємні сновидіння. А це станеться швидко, якщо ви прислухаєтеся до ось цих кілька безцінних підказок:

почитайте книжку
поніжтеся у ванній
«знешкодьте» яскраве світло та голосні звуки
помедитуйте та виконайте кілька дихальних вправ
подумки розслабте м’язи всього тіла - почергово
провітріть кімнату
ні про що не думайте, адже для цього є весь наступний день.

Який день – такий і сон

Тож ми заглянемо зараз у ваш розпорядок дня. Адже все, що трапляється з вами протягом світлової частини пори, впливає на якість сну.

Як швидко заснути: «оточення» має значення

Спальня – це місце, яке одразу повинно налаштовувати на відпочинок. Тому обов’язково попрацюйте над дизайном – загальний вигляд кімнати повинен спонукати до релаксу.

Психологи рекомендують обрати пастельні відтінки. Освітлення має бути неяскравим, а температура в спальні – помірна. Якщо буде надто жарко чи мерзнутимуть руки і ноги навіть під ковдрою – сон обходитиме вас стороною.