Спимо правильно на пуховій, перовій або пухово-перовій подушці

Яка подушка - такий і сон! Вважаєте, що це не так? Що подушка не впливає на якість сну? А ви спробуйте поспати на різних подушках - і тоді побачите: щоразу ви засинаєте і прокидаєтеся з іншими відчуттями. В одному випадку - повні сил й енергії. В іншому - з відчуттям втоми і невиспаності.

Відкриємо вам маленький секрет: ці відчуття залежать не лише від виду та розміру подушки, а й того, як ви спите. Адже існують певні правила, як спати на пуховій, перовій або пухово-перовій подушці. Про це ми з вами і поговоримо.

Хочу добре виспатися: три пози - три правила

Перш ніж радити, як спати на подушці з вмістом пуху чи пір'я, з'ясуємо особливості таких виробів. “Ефект пам'яті” - це і є основна відмінність таких наповнювачів. Після натиску подушка повертає форму поступово, а не відпружинює, як, наприклад, ортопедичні моделі. Цією особливістю вони схожі на латексні подушки.

Поступове повернення форми подушки дозволяє тримати голову впродовж сну у розслабленому стані, що не створює тиску на неї та шийний відділ. Як результат - повноцінне розвантаження втомлених за день м'язів. І відмінний сон та повноцінний відпочинок.

У кожного із нас свої способи спання. Хтось спить лише горілиць. Хтось обожнює спати на животі. А ще хтось засинає лише після того, як повернеться на бік. Та яку б позу для сну ви не обрали, важливо правильно покласти голову на подушку. Отже!

Пухові, перові чи пухово-перові подушки використовувалися людьми з давніх-давен. І нині, в епоху технологічного прогресу, ці природні матеріали й досі мають попит. Бо людина обирає те, що їй зручно і приємно. Тож здорового і гарного вам відпочинку з правильною подушкою!