У ковдру по вуха

Спільне у всіх ковдр

Натуральні тканини

Важливо не лише, що всередині, а й що зовні. Чохли на ковдри шиємо з бавовняного тику, жакардового сатину та бавовняного дамаска. М'які, міцні та стійкі до деформації.

Вага ковдр

Як невагомі, так і важкі, для літа, і для зими. Так, влітку теж добре спати під ковдрою! Або ж відчуйте повне розслаблення закутавшись у важкій теплій ковдрі у прохолодній кімнаті.

Рівномірне наповнення

Кожен виріб пошито так, щоб наповнювач не збивався в грудки. Матеріал лежатиме в підковдрі рівним шаром, ніби це крем в ідеальному печиві.

Природа на дотик

Який би ви не обрали напірник, він буде натуральним, відмінно утримуватиме наповнювач ковдри й сприятиме природній вентиляції. Тик – це тканина щільного плетіння. Ковдра з такого матеріалу більш пружна й краще тримає форму. Ковдру з цупкого тика можна передавати у спадок. Жакардовий сатин – тканина з витканим рельєфним візерунком. На дотик дуже гладка, але водночас зносостійка. Ковдра з неї має естетичний вигляд, гарний вибір для подарунка! Бавовняний дамаск – матове полотно з блискучими флористичними візерунками буде помітним в інтер’єрі спальні. Ви не захочете ховати виріб у підковдру.

Найчастіші питання

Гіпоалергенний виріб
Прати в машинці за температури до 60°С. Не відбілювати, не прасувати. Дозволена суха чистка й висушування за низьких температур.

Пуховий виріб
Прати в машинці за температури до 30°С. Заборонені порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволена суха чистка й висушування за низьких температур. Після повного висушування слід ретельно збити пух для повернення об’єму.

Вовняний виріб
Прати в машинці за температури до 30°С. Не віджимати, не відбілювати, не прасувати, не сушити в вертикальному стані. Дозволена суха чистка.

Бавовняний виріб
Прати в машинці за температури до 40 °C. Не відбілювати і не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.

Для повністю комфортного сну

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.