У ковдру по вуха

Спільне у всіх ковдр

Натуральні тканини

Важливо не лише, що всередині, а й що зовні. Чохли на ковдри шиємо з бавовняного тику, жакардового сатину та бавовняного дамаска. М'які, міцні та стійкі до деформації.

Вага ковдр

Як невагомі, так і важкі, для літа, і для зими. Так, влітку теж добре спати під ковдрою! Або ж відчуйте повне розслаблення закутавшись у важкій теплій ковдрі у прохолодній кімнаті.

Рівномірне наповнення

Кожен виріб пошито так, щоб наповнювач не збивався в грудки. Матеріал лежатиме в підковдрі рівним шаром, ніби це крем в ідеальному печиві.

Природа на дотик

Який би ви не обрали напірник, він буде натуральним, відмінно утримуватиме наповнювач ковдри й сприятиме природній вентиляції. Тик – це тканина щільного плетіння. Ковдра з такого матеріалу більш пружна й краще тримає форму. Ковдру з цупкого тика можна передавати у спадок. Жакардовий сатин – тканина з витканим рельєфним візерунком. На дотик дуже гладка, але водночас зносостійка. Ковдра з неї має естетичний вигляд, гарний вибір для подарунка! Бавовняний дамаск – матове полотно з блискучими флористичними візерунками буде помітним в інтер’єрі спальні. Ви не захочете ховати виріб у підковдру.

Тест-драйв 100 ночей

Не всі прагнуть заглиблюватися в технологію пошиття ковдри, але всі хочуть зручно влаштуватись під нею вкінці дня. Щоб ви були впевнені у власному виборі ми пропонуємо стоденне тестування ковдри. Раптом наш виріб не допоможе вам розслабитися і припинити думати перед сном про завтрашній список справ, ви зможете його повернути. Перрі проводить багато часу під ковдрою, а ви?

Найчастіші питання

Гіпоалергенний виріб
Прати в машинці за температури до 60°С. Не відбілювати, не прасувати. Дозволена суха чистка й висушування за низьких температур.

Пуховий виріб
Прати в машинці за температури до 30°С. Заборонені порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволена суха чистка й висушування за низьких температур. Після повного висушування слід ретельно збити пух для повернення об’єму.

Вовняний виріб
Прати в машинці за температури до 30°С. Не віджимати, не відбілювати, не прасувати, не сушити в вертикальному стані. Дозволена суха чистка.

Бавовняний виріб
Прати в машинці за температури до 40 °C. Не відбілювати і не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.

Оскільки вибір подушки, ковдри, наматрацника та матрацу - процес доволі тяжкий і зрозуміти що вам дійсно підходить іноді можна тільки випробувавши його протягом декількох днів, тому ми даємо вам тест-драйв кожного виробу 100 ночей.

Що це означає? Якщо вам дискомфортно спати на подушці, ковдра не відповідає бажаній теплоті а матрац не підтримує ваше тіло як би вам того хотілось, ви маєте змогу повернути виріб, тому що Перрі зацікавлений в тому, щоб дати вам хороший сон.

Ми також в свою чергу надамо новий притулок поверненому виробу, тобто віддаємо повернений продукт на благодійність.

Важливе уточнення, для повернення виробу необхідно покористуватися ним протягом 3-х тижнів, тому що в більшості випадків, тіло не зразу може звикнути до нового виробу.

Умови тест-драйву - після покупки виробу, ви можете повернути продукт в межах від 21-єї до 100 ночей. Для повернення виробу, зв’яжіться з менеждером, який надасть вам необхідну інформацію для повернення.

Для повністю комфортного сну

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.