Ковдра Perri Classic зима 140x205 см

Перрі подбав, щоб ковдра Perri Classic була виготовлена з натуральних матеріалів. Гусяче пір'я і пух роблять її легкою і теплою. Тому вона добре пропускає повітря, а ще має суперздібність – підходить для всіх сезонів. Влітку не жарко, а взимку не холодно. Перрі думає, це найважливіше.

Лінійка
Classic
Напірник
Тик (100% бавовна)
Наповнювач
90% гусячий пух, 10% гусяче перо
Сезон
Зима
Розмір
140x205
160х215
172х205
200х220
220х240
Вага
1000 г
1150 г
1150 г
1300 г
1500 г

Надійна ковдра Перрі

Коли треба зігрітися, коли звалюється багато роботи чи просто хочеться подивитися сни – пригнути під ковдру ідеальне рішення. Перрі робив так сотню разів і ще ніколи його не підводила інтуїція. І ковдра Perri Classic, звісно. Її тепло нагадує обійми, а м'якість змушує думати тільки про сон.

Пір’я і пух

Для якісного наповнення ковдри потрібно 90% гусячого пір’я + 10% гусячого пуху. Так, більше нічого. Цього достатньо для того, щоб зробити ковдру м'якою, теплою і стійкою.

Ретельне очищення

Щоб потрапити у вашу ковдру, пір'я і пух проходять кілька етапів підготовки. Спершу їх сортують і очищують, а потім дезінфікують. Перрі захищає наповнення від бактерій і зайвих хімічних домішок. Він стоїть на варті вашого сну й готовий укрити, якщо ковдра сповзла.

Тик з бавовни й льону

Натуральна тканина тільки сприяє міцному сну. Льон пропускає повітря, а бавовна не дозволяє пір'ю пробитися назовні. Перрі називає це справжньою злагодженою роботою.

Переваги Perri Classic

Касетне пошиття

Перрі не любить, коли пух і пір'я не на своїх місцях. Тому цю ковдру ми виконали в техніці касетного пошиття, що допомагає розподілити наповнення рівномірно.

Щільне набиття

Наповнення займає весь напірник, так що жодних пропусків холоду.

Доступність за ціною

Перрі шанує своїх покупців, тому не наживається на ціні. Вона відповідає якості матеріалів та виконаній роботі.

Усі деталі про виріб

Прати в машинці за температури до 30 °C. Заборонено використовувати порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.

Доставляємо «Новою поштою». У Київ посилка прибуває наступного дня, по Україні через 1—2 дні.

Ідеальна пара

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.