Ковдра Perri Hypoallergenic зима 140x205 см

Нема пуху – нема проблем для чутливих поціновувачів сну. Голофайбер не викликає алергічних реакцій, добре пропускає повітря й береже тепло.

Лінійка
Hypoallergenic
Напірник
Жакардовий сатин (100% бавовна)
Наповнювач
100% силіконізований холофайбер
Сезон
Зима
Розмір
140x205
160х215
172х205
200х220
220х240
Вага
860 г
1030 г
1050 г
1320 г
1580 г

Найтурботливіша ковдра Перрі

Важливим завданням для Перрі є турбота про людей із алергією. Він знає, як їм іноді важко знайти дбайливу ковдру, щоб можна було спокійно відпочивати, а не крутитися. Тому Perri Hypoallergenic зроблена із голофайберу, синтетичного замінника пуху. Ковдра створює всі умови для швидкого засинання: тепла, пухка, безпечна й гіпоалергенна. Укритися з головою і нікуди не поспішати.

Безпечне наповнення

У двобої із синтепоном голофайбер отримав однозначну перемогу, адже під час його виготовлення не використовують клей. Наповнення стерилізують, провітрюють і використовують як гіпоалергенний матеріал.

Пружність

Наповнення в ковдрі легеньке, тримає об'єм, а ще витримує прання на високих температурах і не електризується. Справжня гордість Перрі.

Чохол із жакардового сатину

Ковдра має бути естетичною, навіть якщо ховається за постіллю. Жакардовий сатин гарно блистить, він гіпоалергенний, зроблений із бавовни і приємний до тіла.

Переваги Perri Hypoallergenic

Прошиття наповнення

Збиратися разом – це добре, але наповнення має рівномірно займати простір ковдри. Перрі прошив його разом із чохлом, бо не любить додаткового взбивання. Вільний час краще витратити на сон.

Свіжість

Голофайбер пропускає повітря, що допомагає ковдрі залишатися свіжою і приємно пахнути.

Легкість у догляді

Ковдру можна прати на високих температурах, сушити на мотузці, випробовувати на надійність і спати з нею як завгодно.

Усі деталі про виріб

Оскільки вибір подушки, ковдри, наматрацника та матрацу - процес доволі тяжкий і зрозуміти що вам дійсно підходить іноді можна тільки випробувавши його протягом декількох днів, тому ми даємо вам тест-драйв кожного виробу 100 ночей.

Що це означає? Якщо вам дискомфортно спати на подушці, ковдра не відповідає бажаній теплоті а матрац не підтримує ваше тіло як би вам того хотілось, ви маєте змогу повернути виріб, тому що Перрі зацікавлений в тому, щоб дати вам хороший сон.

Ми також в свою чергу надамо новий притулок поверненому виробу, тобто віддаємо повернений продукт на благодійність.

Важливе уточнення, для повернення виробу необхідно покористуватися ним протягом 3-х тижнів, тому що в більшості випадків, тіло не зразу може звикнути до нового виробу.

Умови тест-драйву - після покупки виробу, ви можете повернути продукт в межах від 21-єї до 100 ночей. Для повернення виробу, зв’яжіться з менеждером, який надасть вам необхідну інформацію для повернення.

Прати в машинці за температури до 60 °C. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.

Доставляємо «Новою поштою». У Київ посилка прибуває наступного дня, по Україні через 1—2 дні.

Ідеальна пара

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.