Ковдра Perri Soft осінь-весна 140x205 см

Найм'якша ковдра в лінійці Перрі, яка складається зі 100% гусячого пуху. Буде так тепло, що й плед не знадобиться, і літо чекати легше.

Лінійка
Soft
Напірник
Тик (100% бавовна)
Наповнювач
100% гусячий пух
Сезон
Осінь/весна
Розмір
140x205
160х215
172х205
200х220
220х240
Вага
650 г
700 г
700 г
800 г
900 г

Найм’якша ковдра Перрі

Батьки Перрі казали, що на сні не можна заощаджувати. Він запам'ятав це правило на все життя й досі використовує його на виробництві. Ковдра Perri Soft повністю зроблена із гусячого пуху. Перрі пишається цим і завжди говорить про неї із гордістю. Найм'якша, найлегша і найтепліша.

Повністю з пуху

Щоб зробити найм'якшу ковдру, ми використали лише гусячий пух. У порівнянні з качиним, він щільно й рівномірно заповнює простір. Можна вкритися з головою і буде дуууже тепло.

Ретельне очищення

У пошуках якісного пуху Перрі їздить на домашні господарства. Придбавши найкращий варіант, він береться до його сортування, чистки й дезінфікування. Ще жодна бактерія не потрапила в ковдру, Перрі простежив за цим особисто.

Тик з бавовни

Перрі використовував багато тканин, але перевірку часом пройшла тільки бавовняна. Їй завжди вдається домовлятися з пухом, щоб він не вилазив назовні й грів вас.

Переваги Perri Soft

Касетне пошиття

Секрет вашої улюбленої ковдри в балансі. Коли все на своїх місцях, то й від сну опиратися не хочеться. Касетне пошиття допомогло рівномірно розподілити пух і зробити ковдру без недоліків.

Натуральність

До наповнення ковдри потрапило найм'якше гусяче пір'я, а чохол зшито із бавовняних ниток. Жодного клею, домішок і бактерій. Усе, що стосується сну, має бути екологічним.

Провітрюваність

Пух ліпше за пір'я пропускає повітря. Тож тіло дихає навіть тоді, коли ви закуталися й не маєте бажання покидати ліжко. І ніхто від цього не програє.

Усі деталі про виріб

Оскільки вибір подушки, ковдри, наматрацника та матрацу - процес доволі тяжкий і зрозуміти що вам дійсно підходить іноді можна тільки випробувавши його протягом декількох днів, тому ми даємо вам тест-драйв кожного виробу 100 ночей.

Що це означає? Якщо вам дискомфортно спати на подушці, ковдра не відповідає бажаній теплоті а матрац не підтримує ваше тіло як би вам того хотілось, ви маєте змогу повернути виріб, тому що Перрі зацікавлений в тому, щоб дати вам хороший сон.

Ми також в свою чергу надамо новий притулок поверненому виробу, тобто віддаємо повернений продукт на благодійність.

Важливе уточнення, для повернення виробу необхідно покористуватися ним протягом 3-х тижнів, тому що в більшості випадків, тіло не зразу може звикнути до нового виробу.

Умови тест-драйву - після покупки виробу, ви можете повернути продукт в межах від 21-єї до 100 ночей. Для повернення виробу, зв’яжіться з менеждером, який надасть вам необхідну інформацію для повернення.

Прати в машинці за температури до 30 °C. Заборонено використовувати порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.

Доставляємо «Новою поштою». У Київ посилка прибуває наступного дня, по Україні через 1—2 дні.

Ідеальна пара

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.