Ковдра Perri Soft зима 140x205 см

Ковдра містить виключно гусячий пух. Це робить її найм'якшою в нашій лінійці.

Лінійка
Soft
Напірник
Тик (100% бавовна)
Наповнювач
100% гусячий пух
Сезон
Зима
Розмір
140x205
160х215
172х205
200х220
220х240
Вага
1150 г
1300 г
1300 г
1450 г
1600 г

Найм’якша ковдра Перрі

Ковдра, наповнена виключно пухом, завжди вважалася розкішшю, адже на неї витрачається справді багато матеріалу. Це виправдано важливими перевагами: теплотою, легкістю, здатністю ковдри швидко набиратися свіжого повітря. Якщо класичні ковдри здаються вам надто грубими, цей виріб неодмінно сподобається.

Повністю з пуху

Використовуємо лише гусячий пух. Він тепліший і густіший за качиний, тому ковдра щільно й рівномірно наповнена. За умови правильного догляду служить 15 років.

Вміст очищений в декілька етапів

Придбавши пух у домашніх господарствах, ми його сортуємо, очищаємо й дезінфікуємо. Готовий виріб не містить хімічних домішок і бактерій.

Тик з бавовни

Для напірника використано міцну й щільну німецьку тканину з бавовняних ниток, що не дає наповненню потрапити назовні.

Переваги Perri Soft

Касетне пошиття

Наповнювач розподілено рівномірно по всій ковдрі завдяки пошиттю окремими касетами.

Прошарки для теплообміну

Між касетами є спеціальні прошарки, щоб під ковдрою не було занадто душно.

Добра провітрюваність

Пух ліпше за пір’я пропускає повітря — тож якщо ви спітніли, волога швидко вивітриться.

Усі деталі про виріб

Оскільки вибір подушки, ковдри, наматрацника та матрацу - процес доволі тяжкий і зрозуміти що вам дійсно підходить іноді можна тільки випробувавши його протягом декількох днів, тому ми даємо вам тест-драйв кожного виробу 100 ночей.

Що це означає? Якщо вам дискомфортно спати на подушці, ковдра не відповідає бажаній теплоті а матрац не підтримує ваше тіло як би вам того хотілось, ви маєте змогу повернути виріб, тому що Перрі зацікавлений в тому, щоб дати вам хороший сон.

Ми також в свою чергу надамо новий притулок поверненому виробу, тобто віддаємо повернений продукт на благодійність.

Важливе уточнення, для повернення виробу необхідно покористуватися ним протягом 3-х тижнів, тому що в більшості випадків, тіло не зразу може звикнути до нового виробу.

Умови тест-драйву - після покупки виробу, ви можете повернути продукт в межах від 21-єї до 100 ночей. Для повернення виробу, зв’яжіться з менеждером, який надасть вам необхідну інформацію для повернення.

Прати в машинці за температури до 30 °C. Заборонено використовувати порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.

Доставляємо «Новою поштою». У Києві посилка прибуває наступного дня, по Україні через 1—2 дні. Повернути товар можна протягом 100 ночей, якщо помітили недолік або виріб не підійшов (він має бути не користований та упакований у плівку).

Ідеальна пара

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.