Пориньте з головою

Спільне в усіх подушок

Натуральні тканини

Верхній шар подушки — завжди бавовняна тканина. Вона швидко виводить вологу, приємна на дотик і не пропускає наповнювач назовні.

Оптимальна висота

Кожна з подушок має зручну для шиї форму: вам не буде надто високо чи надто низько, а завжди зручно й безпечно для здоров’я.

Щільне набиття

Наповнювач подушки не буде просідати чи таємничо зникати з настанням ранку. Вироби наповнено дуже щільно й мають значну вагу.

Перевірені матеріали

Перрі як справжній адвокат сну знає все про тканини й наповнення. Якщо подушка виготовлена з гусячого пуху чи пір'я, то це гарантія природності, якості й ретельного очищення. Коли ж використано голофайбер, то ця подушка гіпоалергенна: без клею, домішок і подразників. Для чохлів краще використовувати бавовняну тканину чи жакардовий сатин, що Перрі й робить. Вони приємні на дотик, пропускають повітря й не дають наповненню вилізти назовні.

Питання — відповіді

Гіпоалергенний виріб
Прати в машинці за температури до 60 °C. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення. Після прання покладіть подушку на рівну поверхню, вона швидко висохне й збереже свою форму.

Пуховий виріб
Прати в машинці за температури до 30 °C. Заборонено використовувати порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.
Після повного висушування слід ретельно збити пух, щоб повернути об’єм.

Збивати рекомендується лише подушку Classic, щоб наситити її свіжим повітрям і повернути об’єм. Можна робити це щодня.

Для повністю комфортного сну

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.