Пориньте з головою

Спільне в усіх подушок

Натуральні тканини

Верхній шар подушки — завжди бавовняна тканина. Вона швидко виводить вологу, приємна на дотик і не пропускає наповнювач назовні.

Оптимальна висота

Кожна з подушок має зручну для шиї форму: вам не буде надто високо чи надто низько, а завжди зручно й безпечно для здоров’я.

Щільне набиття

Наповнювач подушки не буде просідати чи таємничо зникати з настанням ранку. Вироби наповнено дуже щільно й мають значну вагу.

Перевірені матеріали

Перрі як справжній адвокат сну знає все про тканини й наповнення. Якщо подушка виготовлена з гусячого пуху чи пір'я, то це гарантія природності, якості й ретельного очищення. Коли ж використано голофайбер, то ця подушка гіпоалергенна: без клею, домішок і подразників. Для чохлів краще використовувати бавовняну тканину чи жакардовий сатин, що Перрі й робить. Вони приємні на дотик, пропускають повітря й не дають наповненню вилізти назовні.

Тест-драйв 100 ночей

Узагалі Перрі переконаний, що подушку мрії знайти легко. Прочитати про неї на сайті, побачити на фото, замовити й один раз прилягти. І все – дооовгий сон гарантовано. Але для людей, які вагаються і люблять тривале тестування, Перрі дає 100 ночей. Якщо подушку повертають, він робить добре діло й віддає її на благодійність.

Питання — відповіді

Гіпоалергенний виріб
Прати в машинці за температури до 60 °C. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення. Після прання покладіть подушку на рівну поверхню, вона швидко висохне й збереже свою форму.

Пуховий виріб
Прати в машинці за температури до 30 °C. Заборонено використовувати порошок і засоби з хлором і содою. Не відбілювати, не прасувати. Дозволено сухе чищення та сушіння за низьких температур.
Після повного висушування слід ретельно збити пух, щоб повернути об’єм.

Збивати рекомендується лише подушку Classic, щоб наситити її свіжим повітрям і повернути об’єм. Можна робити це щодня.

Оскільки вибір подушки, ковдри, наматрацника та матрацу - процес доволі тяжкий і зрозуміти що вам дійсно підходить іноді можна тільки випробувавши його протягом декількох днів, тому ми даємо вам тест-драйв кожного виробу 100 ночей.

Що це означає? Якщо вам дискомфортно спати на подушці, ковдра не відповідає бажаній теплоті а матрац не підтримує ваше тіло як би вам того хотілось, ви маєте змогу повернути виріб, тому що Перрі зацікавлений в тому, щоб дати вам хороший сон.

Ми також в свою чергу надамо новий притулок поверненому виробу, тобто віддаємо повернений продукт на благодійність.

Важливе уточнення, для повернення виробу необхідно покористуватися ним протягом 3-х тижнів, тому що в більшості випадків, тіло не зразу може звикнути до нового виробу.

Умови тест-драйву - після покупки виробу, ви можете повернути продукт в межах від 21-єї до 100 ночей. Для повернення виробу, зв’яжіться з менеждером, який надасть вам необхідну інформацію для повернення.

Для повністю комфортного сну

Маєте питання?
Зверніться до помічників Перрі.